Україна не припинятиме постачання води на окуповані території з гуманітарних міркувань

Україна не буде припиняти постачання води на непідконтрольні території Донецької та Луганської областей з гуманітарних міркувань.

Про це заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, передає 5 канал.

«З гуманітарної (точки зору) в жодному разі Україна не може на це піти і не буде на це йти. Взагалі-то весь цей період саме українська сторона підтримує функціонування цієї системи (водопостачання), яка забезпечує наших громадян по обидва боки від лінії (розмежування)», - заявив він у четвер, відповідаючи на питання про можливість припинення водопостачання непідконтрольних територій.

Черниш зазначив, що раніше на непідконтрольну територію надходило близько 90% води водопостачального підприємства, зараз ця частка зменшилася до 70%.

При цьому міністр підкреслив, що підприємство, яке замовляє у КП «Вода Донбасу» поставки на непідконтрольні території, працює в українському правовому полі.

Як повідомлялося, Україна не блокуватиме постачання води на окуповані території Донбасу, бо це означало б залишити без води й наші міста та села. 

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 6 +

КОМЕНТУВАТИ

  • ванда28 квітня 2017 12:45 Відповісти IP:  46.201.2.--- Гуманні міркування виникли тоді коли зрозуміли що відключити воду тільки окупованим територіям неможливо . З виключенням окупованим без води залишилась би і територія підконтрольна Україні , зокрема Маріуполь.Як тільки влада це усвідомила в них гуманні міркування стали бити фонтаном .Яка турбота за народ який тимчасово під гнітом терористів.
  • факт 28 квітня 2017 10:54 Відповісти IP:  141.0.13.--- Небывалых высот достигли селекционеры оккупированного Крыма.
    В связи с тем, что из за отсутствия качественной воды и засоления почв для полива полей, огурчики сразу будут вырастать малосольными.
    Так сказать - с поля и закусь сразу. . . Академик Мичурин плачет от зависти.
  • ванда28 квітня 2017 10:31 Відповісти IP:  46.201.2.--- А на українців Криму гуманітарні міркування не розповсюджуються. Може прокуратура АР Криму , яка функціонує в Києві захистить українців Криму.
  • ультрас28 квітня 2017 09:53 Відповісти IP:  185.42.128.--- прошу львівобленерго,львівгаз,львівводоканал надати мені свої послуги безоплатно,з гуманітарних міркувань, (свої дані я відправив на електронну пошту ваших підприємстві),наперед дякую...
  • P, S28 квітня 2017 09:22 Відповісти IP:  89.105.247.--- Тоді це дійсно внутрішній конфлікт, виникає питання на хріна ця братовбивча бійня? Електрика, газ, вода, продукти, ще трохи і почнемо поставляти їм і зброю? Офігіти можна.
  • йпрст28 квітня 2017 08:41 Відповісти IP:  178.210.133.--- Хто оплачує оці ваші (гуманітарних міркувань) ? дико споглядати як український народ оплачує "баньку" свом убивцям 3 роки війни.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm