Україна не припинятиме постачання води на окуповані території з гуманітарних міркувань

Україна не буде припиняти постачання води на непідконтрольні території Донецької та Луганської областей з гуманітарних міркувань.

Про це заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, передає 5 канал.

«З гуманітарної (точки зору) в жодному разі Україна не може на це піти і не буде на це йти. Взагалі-то весь цей період саме українська сторона підтримує функціонування цієї системи (водопостачання), яка забезпечує наших громадян по обидва боки від лінії (розмежування)», - заявив він у четвер, відповідаючи на питання про можливість припинення водопостачання непідконтрольних територій.

Черниш зазначив, що раніше на непідконтрольну територію надходило близько 90% води водопостачального підприємства, зараз ця частка зменшилася до 70%.

При цьому міністр підкреслив, що підприємство, яке замовляє у КП «Вода Донбасу» поставки на непідконтрольні території, працює в українському правовому полі.

Як повідомлялося, Україна не блокуватиме постачання води на окуповані території Донбасу, бо це означало б залишити без води й наші міста та села. 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm