Україна закликає Міжнародну морську організацію обмежити права Росії

Україна просить Міжнародну морську організацію (ІМО) не визнавати незаконні дії РФ у морських районах, прилеглих до анексованого Криму.

Про це повідомляє прес-служба українського посольства у Великій Британії.

«Росія продовжує порушувати міжнародне право, перебираючи повноваження з питань міжнародного судноплавства в морських районах, прилеглих до півострова Крим, які є невід'ємною частиною території України», – йдеться у зверненні.

Дипломати наголосили, що такі дії РФ створюють небезпеку судноплавства у Чорному морі.

Київ закликає держави-члени ІМО не визнавати претензії РФ стосовно права імплементації конвенцій організації на окупованій території України.

Згідно з повідомленням, на 105-ій сесії Юридичного комітету Міжнародної морської організації в Лондоні країни ЄС, Грузія, Канада, Норвегія та США засудили незаконну анексію Криму Росією та «в черговий раз закликали держави-члени ІМО продовжувати політику невизнання анексії Автономної Республіки Крим та Севастополь».

Як писав «Вголос», Міністерство інфраструктури України запропонувало закрити можливість входу російських суден у внутрішні води країни. Там мають намір максимально посилити заходи по виявленню випадків, коли судна несанкціоновано заходять в закриті порти Криму.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram