Варвінець стартувала першою за результатами спринту, який відбувся напередодні і приніс українці золото чемпіонату Європи. Втім, по ходу сьогоднішньої гонки наша спортсменка припустилася 1 промаху і відстала від основної суперниці на 11 секунд.

Чемпіонкою Європи стала Хлої Шевальє з Франції, яка напередодні завоювала срібло у спринті, а в першій гонці ЧЄ – золото в «індивідуалці». Таким чином, це вже третя медаль спортсменки на цьому турнірі.

Ще одна українка Яна Бондар, яка за підсумками спринту стартувала 23-ю, сьогодні фінішувала на 36-му місці – 5 промахів і 3 хвилини 31 секунда відставання. Ольга Абрамова перемістилася з 27-го на 40-е місце - 6 промахів і 4 хвилини 02,3 секунди відставання, а Марія Панфілова трохи поліпшила свій вчорашній результат - перемістившись з 42-го на 41-е місце - 1 промах і 4 хвилини 08 секунд відставання рівне. Надія Бєлкіна (16-е місце в спринті) і Юлія Журавок (44) участі в гонці переслідування не брали.