Українська письменниця отримала німецьку літературну премію

Премію Тетяні Малярчук вручили за конкурсний твір, написаний німецькою мовою.

Українська письменниця Тетяна Малярчук стала переможницею конкурсу на здобуття німецької літературної премії імені Інґеборґ Бахманн. 8 липня конкурсна комісія оприлюднила результати на сайті премії.

Як повідомляється, таку відзнаку здобув текст письменниці «Жаби в морі», яку авторка написала німецькою мовою.

«У тексті вона обговорює тему втрати інтересу з боку молодого покоління до старших родичів, а також проблему соціально нерівного, відлученого від природи і ксенофобного суспільства», – йдеться у повідомленні.

«Я зухвала. Вже за два дні разом зі ще 13 авторами братиму участь в конкурсі на німецькомовну літературну премію Інґеборґ Бахманн. Вперше читатиму не переклад з української, а написаний німецькою художній текст. Ці читання проходять в Клаґенфурті з 1977 року, їх дивляться у прямому ефірі 300 тис. людей. 
Згадала, як багато років тому в івано-франківській кав’ярні Петерс вперше проводила літературний вечір. На франківські мірки теж прийшло багато, а в мене навіть ще не було виданої книжки, я соромилася і жартувала, публіка сміялася, я соромилася ще більше, було гарно. Це відчуття публічності так ніколи й не змінилося. Мені й досі соромно і гарно. 
Хоча ані програти, ані виграти не соромлюся», - 3 липня написала Тетяна Малярчук на своїй сторінці у Facebook.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm