Влада неспроможна відремонтувати дорогу до рідного села Степана Бандери

Попри заяви міністра транспорту та інфраструктури Володимира Омеляна, що будівництво дороги до рідного села лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери вже розпочато - цього досі не зроблено.

Про це повідомляє кореспондент 112.ua.

Міністр повідомив, що до Старого Угриніва (Івано-Франківська обл.) лише тепер «завозять будматеріали». «Місцевість потрібно підготувати до будівництва – завозять матеріал. Плануємо відремонтувати 8 км дороги в самому селі, а також траси, що веде до нього», - сказав Омелян.

Міністр підкреслив, що дорогу необхідно відремонтувати, оскільки це частина історії України, і у людей, які хочуть побувати на батьківщині видатного українського діяча, має бути можливість зробити це. Зараз приїзд до Старого Угриніва пов'язано з дискомфортом через поганий стан під'їзної дороги.

Раніше Омелян писав у Facebook, що роботи з відновлення будівництва дороги до рідного села Бандери вже розпочато, і «якби «Укрзалізниця» не підвела з вагонами», то її мали б вже відкрити ще 14 жовтня. Міністр писав, що «завдання мінімум - капітально відремонтувати 4 км дороги, а якщо встигнемо, то всі 8 км до Старого Угриніва».

Зазначимо, що 1 січня 2018 р. виповнюється 109 р. від Дня народження Степана Бандери.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram