Українські лижники Олексій Красовський і Андрій Орлик провалили кваліфікацію класичного спринту на Олімпіаді-2018. Красовський фінішував 70-м (+24.86), а Орлик став 73-м (+30.64). Кращий результат у Рістоматті Хаколи з Фінляндії (3:08.54).

В лижних гонках у дисципліні класичний спринт українські спортсменки Марина Анцибор і Тетяна Антипенко не змогли потрапити до числа тих, хто кваліфікувалися до чвертьфіналу. Для цього потрібно було зайняти місце в ТОП-30. Тетяна Антипенко прийшла до фінішу 54-ою (+29.82), а Марина Анцибор фінішувала 56-ою (+31.43). Найкращий час показала бронзовий призер Сочі-2014 Стіна Нільссон зі Швеції (3:08.74).

У змаганнях жіночих одинаків в санному спорті за підсумками третього заїзду визначилася 20-ка фіналісток, яка пізніше розіграє медалі. На жаль, українські спортсменки Олена Стецьків і Олена Шхумова не змогли пробитися в число фіналісток.

У третю спробу Шхумова, яка після першого змагального дня займала 19-те місце, показала 26-ий результат (+1.471) і завершила свої виступи на Олімпійських іграх на підсумковому 22-му місці.

Стецьків прийшла до фінішу 28-ою (+1.649), а в загальному заліку посіла підсумкове 29-те місце з 30 учасниць. Кращий час в третьому заїзді показала Наталі Гайзенбергер з Німеччини (46.280).

Стецьків і Шхумова стали останніми українцями, які брали участь в сьогоднішніх змаганнях.