Другий за потужністю виробник добрив КАС в Україні, агрохімічна компанія Grossdorf, запустить виробництво у Вінницькій області.

Про це повідомляється у прес-релізі компанії, передає "Економічна правда".

Відкриття заводу біля міста Хмільник заплановане на середину грудня після завершення виготовлення та встановлення обладнання для заводу. Клієнти підприємства зможуть отримати добриво вже до початку наступного сезону.

Обсяг виробництва на новому заводі становитиме 70 тис. тонн на рік, обсяг зберігання — 3 тис. тонн.

Це вже третій завод, який група Grossdorf запустить цього року. 2019-го є наміри відкрити ще три підприємства з виготовлення КАС і два підприємства з виробництва компактованих добрив.

Загальна потужність виробнича потужність групи в Україні до кінця 2019 року складатиме 700-800 тис. тонн рідких і 200-250 тис. тонн компактованих добрив.

"Ми розуміємо, що найближчі два роки ПАТ "Укрзалізниця" матиме проблеми по забезпеченню рухомого складу, новими цистернами та тепловозами. Законопроект про приватну тягу був провалений у Верховній Раді, тож питання по реформуванню цього державного монополіста знову відкладено у часі", — зазначив Сергій Рубан, комерційний директор Grossdorf.

"Аби забезпечити своїх клієнтів добривами, ми рухаємося у ті регіони, де ПАТ "Укрзалізниця" має складнощі з доставкою товару", — зазначив Сергій Рубан. На сьогодні група компаній оперує парком в 150 цистерн для перевезення рідких добрив — найбільшою кількістю таких ємностей в Україні.

Агрохімічна компанія Grossdorf була створена 2016 року на основі поєднання українського та німецького досвіду роботи на агрохімічному ринку. Потужність виробництва рідких добрив КАС становить 480 тис. т/рік. Частка компанії на ринку КАС складає 15 %. Обсяг виробництва компактованих добрив — близько 60 тис. т/рік.

Як відомо, курорт Хмільник знаменитий унікальною мінеральною водою, яка містить у своєму багатокомпонентному складі радон, калій, радій, азот, марганець, залізо, бром, натрій, йод і кобальт.

Ефективність лікування на курорті Хмільник достатньо висока і з усіх класів захворювань сягає в середньому 97 %.

ІА "Вголос": НОВИНИ