В СБУ заявили що закриття регіональних філій телебачення не вплине на інформаційну безпеку

В СБУ заявили, що закриття регіональних філій телебачення не вплине на інформаційну безпеку

У Департаменті захисту національної державності Служби безпеки України розглянули звернення Волинської облради щодо реорганізації регіональних філій ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» і вважають, що це не вплине на стан інформаційної безпеки в регіоні.

Про це йде мова у відповіді СБУ, яка надійшла на адресу Волинської облради, передає власкор «Вголосу».

Звернення Волинської облради щодо ситуації, яка склалася внаслідок реорганізації обласного телебачення, було спрямоване Президентові України Петру Порошенку, Прем'єр-міністрові України Володимиру Гройсману, Голові Верховної Ради України Андрію Парубію, Голові Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар, Секретареві Ради національної безпеки і оборони України Олександру Турчинову, Голові Служби безпеки України Василеві Грицаку, Голові Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрієві Артеменку, а також депутатам усіх обласних рад України.

«За оцінками експертів закриття окремих філій ПАТ «НСТУ» з подальшим об'єднанням з іншими регіональними філіями не матиме значного впливу на стан інформаційної безпеки держави. Викладена у листі інформація врахована в оперативно-службовій діяльності Служби безпеки України. У разі виявлення злочинів, розслідування яких Кримінальним процесуальним кодексом України віднесено до підслідності органів безпеки, Службою безпеки України вживатимуться відповідні заходи правового реагування», – пише у відповідь депутатам обласної ради т.в.о. начальника Департаменту О. Радчук.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram