В Україні скасують оцінки для школярів 1-2 класів

У Міністерстві освіти і науки України обіцяють відійти від карального оцінювання в школі. У 1-2 класах початкової школи учням не ставитимуть оцінок, а у 3-4 класах привчатимуть до системи балів.

Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час спілкування з освітянами у Шабській НВК - одній зі шкіл, що пілотуватимуть новий стандарт початкової школи у 2017-2018 навчальному році, повідомляє прес-служба МОН.

«Сьогодні Україна має великі проблеми саме з ідеологією оцінювання – воно каральне. В Новій українській школі буде створено стимулюючу систему, де досягнення підкреслюватимуться на рівні з помилками. При цьому, ми не зніматимемо оцінювання у початковий школі повністю. 1-2-ий клас має бути без оцінок, але в 3-4-му діти мають звикати до бальної системи», – зазначила Лілія Гриневич.

Щоб засвоїти нові методики викладання, підходи до оцінювання та інші елементи нової школи, напередодні старту реформи у першому класі 22 тисяч учителів, що братимуть першачків, пройдуть комплексне перенавчання.

Очільниця МОН також додала, що компетентнісний підхід, який є одним із основних елементів НУШ, неможливо впровадити без змін підходів до оцінювання та вимірювання знань учнів.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram