Про це повідомляє Футбол 24

Головний арбітр: Альберто Ундіано Мальєнко (Іспанія). Перший матч: «Шахтар» – «Рома» – 2:1. Голи: Феррейра, 52, Фред, 72 – Ундер, 41.

У Харкові «Шахтар» продемонстрував хорошу гру. Підібрати більш яскравий епітет заважає гостьовий гол Дженгіза Ундера, який наприкінці першого тайму скористався помилкою Ісмаїлі. До перерви «гірники» не дуже часто ходили в атаку, а от протягом другої 45-хвилинки вони повністю заволоділи ініціативою та забили два голи: Феррейра реалізував класний пас з глибини від Ракицького, а Фред феноменально пробив зі штрафного.

Мінімальна перемога на власному полі, звичайно, вважається позитивним результатом, але «Шахтар» міг розраховувати на більше. Завадив Аліссон – однозначно найкращий гравець «Роми» в цьому сезоні. Бразильський голкіпер двічі врятував римлян від неминучих голів після ударів Марлоса та Тайсона. Італійські видання задавалися питанням: «З яким би рахунком програла Рома, якби не Аліссон?».

Орієнтовні склади на гру у Римі:

«Рома»: Аліссон – Флоренці, Манолас, Фасіо, Коларов – Наінгголан, Де Россі, Стротман – Ундер, Джеко, Перотті.

«Шахтар»: Пятов – Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі – Степаненко, Фред – Марлос, Тайсон, Бернард – Феррейра.