Про це повідомляє Футбол 24.

Перший матч між обома командами у Греції завершився нічиєю – 1:1. «Динамо» в першому таймі реалізувало один з нечисленних моментів зусиллями Дерліса Гонсалеса та Віктора Циганкова, а «АЕК» по перерві заслужено зрівняв рахунок – гол організували Христодулопулос і Айдаревіч, які вийшли на заміну.

У «Динамо» дискваліфікованих немає. Травмовані: Сидорчук, Бущан, Піваріч, Мбокані, Самбрано.

Кадрова ситуація «АЕКа»: дискваліфіковані Враньєш та Лівая, травмовані – Юханссон, Манталос, Чосіч, Коне, Лопеш.

Орієнтовний склад «Динамо»: Бойко – Кендзьора, Хачеріді, Кадар, Морозюк – Шепелєв, Буяльський – Гонсалес, Гармаш, Циганков – Мораєс.

Орієнтовний склад «АЕКа»: Баркас – Гало, Чигринський, Лампропулос, Бакакіс – Сімоеш, Галанопулос – Христодулопулос, Шоджаеї, Бакасетас – Араухо.