Про це в ефірі Громадського сказав Олександр Євдокімов, виконувач обов’язків комунального підприємства «Вода Донбасу».

«Загроза розливу хлору в результаті якихось бойових ситуацій завжди існувала. Доки фільтрувальна працює в нас є технічні можливості стримати цю хвилю та ліквідувати аварію, тому все поки під контролем. Зона ураження одного контейнеру з хлором — близько 900 метрів. Це невелика зона далеко від населених пунктів. На цій території буде випалено хлором все, що росте і живе, але це все відновлюється. Я тут великої екологічної проблеми не бачу», — сказав він.

Євдокімов розповів, що при зупинках станції внаслідок бойових дій проводиться евакуація людей, а також вивозяться запаси хлору, якого на ДФС 4-5 тон

«У випадку зупинки станції ми одразу ж домовляємося про евакуацію людей та евакуацію хлору. Тобто при зупинці станції ми зараз запасів хлору там не залишаємо, а вивозимо. Якщо 5 контейнерів, які є на складі всі одночасно (пошкодяться), то зона ураження підвищується до 3-3,5 кілометрів. Але по мірі віддалення від центру в ній знижується концентрація хлору», — сказав він.

Євдокімов також розповів, що домовленість про півторакілометрову зону безпеки навколо фільтрувальної станції не виконується і цю територію постійно обстрілюють.

ІА "Вголос": НОВИНИ