Відомий тренер очолив винниківський «Рух»

Новим головним тренером «Руху» став Володимир Мазяр.

Новий наставник вже провів з командою перше тренування, а його помічником став попередній тренер «Руху» Руслан Мостовий.

Свого часу Володимир Мазяр, який є вихованцем львівського футболу виступав за різні команди в елітному дивізіоні українського футболу. На всеукраїнському рівні вперше він серйозно засвітився у комарненському «Газовику». Там привернув увагу селекціонерів київського «Динамо», куди його запросили, щоправда, грав переважно в другій і третій столичної команди. Потім в його кар'єрі були «Ворскла», «Дніпро», «Олександрія», «Таврія», «Сталь» та інші провідні колективи нашого футболу. За підсумками сезону-1999 його включили до списку 33-ох найкращих футболістів України. Наприкінці кар’єри потрапив і до азербайджанського чемпіонату («Сімурґ», «Стандарт» (Сумґаїт»). Закінчив виступи на професійному рівні 2010-го року.

У лютому 2013-го року Володимира Мазяра призначили головним тренером «Сталі» з Кам’янського. Спочатку за результатами сезону-2013/2014 він її вивів у Першу лігу, а потім і в Прем'єр-лігу. 11-го квітня 2016-го року офіційно очолив рівненський «Верес». За рік роботи з рівненцями він теж подолав прем’єрлігівський бар’єр.

«Вголос»

Теги: Футбол, Рух

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram