Вірян УПЦ МП агітують писати Варфоломію проти створення Єдиної помісної церкви

Вірян УПЦ МП агітують писати Варфоломію проти створення Єдиної помісної церкви

Вірян Московського патріархату агітують писати листи Варфоломію проти автокефалії. У єпархії почали відправляти готові форми, куди потрібно лише вписати свої дані.

В Українській православній церкві Московського патріархату вирішили зірвати створення Єдиної помісної церкви та агітують прихожан заповнити форму листа до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням не надавати Томос про автокефалію, повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що тільки на одну єпархію прийшло 20 тисяч бланків, які мають заповнити протягом вихідних. Вірянам пропонується звернутися до патріарха з проханням «не узаконювати розкол» та висловити протест проти створення Єдиної помісної на основі «розкольницьких угрупувань УПЦ КП та УАПЦ».

Разом із пропонованою формою прихожанам видають пам'ятку, у якій їх переконують, що надання Томосу УПЦ КП та УАПЦ є порушенням їхніх конституційних прав.

За даними джерел, священики, підкоряючись начальству, такі форми почали заповнювати у Запорізькій єпархії, проте відмовилися заповнювати у Хмельницькій.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm