[media=157885,157886]

Про це власкору «Вголосу» повідомили у Ковельраді.

Турнір із боксу серед жінок проходив у місті Щучинськ (Казахстан). У змаганнях взяли участь 69 спортсменок – переможці і призери чемпіонатів Європи, світу, міжнародних турнірів, володарі спортивних титулів держав та учасниці Олімпіади. Національну збірну України представляли 6 боксерок, серед яких була волинянка Тетяна Коб. Впродовж п'яти днів проходили напружені поєдинки.

У ваговій категорії 51 кг Тетяна Коб виборола для команди України єдину золоту медаль. Спортсменка виграла три поєдинки і перемогла Сівару Татжикулову (3:0), Жайну Шекербекову, учасницю Олімпійських ігор та чемпіонку Азії (3:0). У фіналі Тетяна Коб зустрілася з Назим Казийбай, дворазовою чемпіонкою світу та чемпіонкою Азії, бій закінчився з рахунком 2:1.
За підсумками турніру, збірна України, крім «золота» Тетяни Коб, здобула срібну медаль у ваговій категорії 54 кг та дві бронзові нагороди у вагових категоріях 75 кг та 81 кг.