Гол на рахунку Владислава Кулача, який відзначився на 59-й хвилині.

Сьогодні ж кам'янська «Сталь» здолала «Олександрію» - 2:0. Гра пройшла на столичній «Оболонь-Арені». М'ячі забили Дмитро Копитов (71 хвилина) та Юрій Климчук (76),

Завершиться тур у неділю, 18 лютого львівські «Карпати» на «Україні» приймають луганську «Зорю» (початок о 14.00), кропивницька «Зірка» вдома зіграє з «Маріуполем» (14.00), а київське «Динамо» на НСК «Олімпійський» – з донецьким «Олімпіком» (17.00).

Нагадаємо, у стартовому матчі 20-го туру донецкий «Шахтар» у п'ятницю розгромив  одеський «Чорноморець» – 5:0. На харківській арені «Металіст» відзначилися Факундо Феррейра (20, 41 хвилини), Марлос (37, 52) та Віктор Коваленко (90). На рахунку Марлоса, крім двох голів, ще й три результативні передачі.