Про це повідомляє УНН.

В першому таймі низку нагод упустили гравці чинного чемпіона турніру через бездоганні дії голкіпера Хусані. В двох моментах після ударів Роналду та Модріча кіпер переводив м'яч у каркас своїх воріт. Згодом вдалося відзначитися Каземіро, але завдяки відеоповтору, арбітри відмінили взяття воріт, зафіксувавши офсайд.

Незлагоджені дії «галактікос» в захисті дозволили забити бразильському нападнику Ромаріньйо.

По перерві мадридці домоглися позитивного результату. Спочатку Роналду забив з передачі Модріча, а Гарет Бейл відзначився після скидки Лукаса – 2:1.

Примітно, що у другій половині Карім Бензема ще двічі поцілив у стійку воріт «Аль-Джазіри».

Додамо також, у фіналі «Реалу» протистоятиме бразильський «Греміо». За третє місце «Аль-Джазіра» зустрінеться з «Пачукою».