Захоплююче Українська команда вразила журі та глядачів на Americas got talent ВІДЕО

«Захоплююче»: Українська команда вразила журі та глядачів на «America's got talent» (ВІДЕО)

Неонове безумство: український гурт вразив публіку на шоу «Америка має талант».

Українська команда Front Pictures отримала чотири «так» від журі і позитивні відгуки глядачів шоу «America's Got Talent» («Америка має талант») і пройшла в наступний етап конкурсу, пише Медіаняня.

Українці представили номер The Escape («Втеча»). За сюжетом виступу, головний герой (Костянтин Томільченко) потрапляє у віртуальну реальність з красивими і веселими видами. Але потім система видає помилку, і людина змушена рятуватися втечею від невідомих переслідувачів, долаючи безліч перешкод.

«Це один із найнеймовірніших виступів, що я коли-небудь бачила. Мені дуже, дуже сподобалося!», – сказала член журі, супермодель Хайді Клум.

«Захоплююче бачити речі, які ми насправді раніше ніколи не бачили. Це як подорож у майбутнє. Це було бездоганно», – додав продюсер шоу і один з членів журі Саймон Коуелл.

У Facebook ролик з виступом українців менш подивилися понад 3,5 млн разів, а в Youtube  – майже 800 тисяч. Користувачі залишили сотні захоплених коментарів.

«Схоже, цей джентльмен  – мандрівник у часі. Неймовірний виступ, якого ніколи раніше не бачив»,  – один з коментаторів.

 «Найпрекрасніша графіка, яку я коли-небудь бачив за все своє життя!» – пише ще один користувач.

«Судді AGT («America's Got Talent»), це заслуговує на «Золоту кнопку» (спеціальна кнопка, яка відправляє учасника шоу відразу у півфінал – прим. ред.). Так багато разів ми бачили схожі виступи, і вони всі однакові. Але це було неймовірно! Я не можу уявити собі важку роботу, яку вони вкладають у це. Така працьовитість заслуговує золота», – пише коментатор під роликом в Youtube.

Над постановкою номера працювали Front Pictures, PROFI LTD і Red Rabbit Entertainment. На сцені виступав хореограф Костянтин Томільченко. Він же - разом з Олександром Братковським - є режисером-постановником номеру.

Нагадаємо, минулого року колектив Light Balance з України після приголомшливого виступу у фіналі шоу Амегіса's Got Talent посів у ньому третє місце. Група, яка представляє унікальне неонове шоу, увійшла в трійку лідерів змагання талантів. Втім, юзери стверджують: українці були гідні перемоги.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram