Напередодні Кубка Конфедерацій-2017 Росії чекали від національної збірної мало не перемоги в турнірі. А вихід з групи вважався як само собою зрозуміле. Але на практиці все виявилося інакше. Команда Станіслава Черчесова, обігравши лише аутсайдера групи Нову Зеландію, зупинила свій вояж на груповому етапі.

Моментом істини був матч з Мексикою. Потрібно було обов'язково перемагати. Росіяни почали потужно, першими відкрили рахунок. На 25-й хвилині відзначився Олександр Самедов, пробивши низом у дальній кут. В одному з епізодів просили ще і пенальті, але рефері переглянув відеоповтор і не призначив 11-метровий.

Мексиканці відігралися швидко. Після навісу на 30-й хвилині Нестор Араухо головою "парашутом" перекинув Акінфєєва. А на 52-й хвилині голкіпер росіян привіз собі гол, далеко вийшов з воріт і не завадив Ірвінгу Лосано головою з-за штрафної вразити ворота.

На 68-й хвилині за другу жовту картку з поля був вилучений гравець росіян Юрій Жирков.

Мексика виграла – 2: 1 і вийшла у півфінал турніру разом з Португалією. Росія і Нова Зеландія завершили виступи на турнірі.