Зустріч пройшла в Сочі на стадіоні «Фішт» в присутності 44287 глядачів, пишуть російські ЗМІ.

Російські футболісти відкрили рахунок на 31-й хвилині матчу, відзначився Денис Черишев. Однак уже через вісім хвилин хорвати змогли відігратися, забитим м'ячем відзначився Андрій Крамаріч.

Основний і додатковий час матчу завершився внічию — 2: 2.

В овертаймі збірні забили ще по одному м'ячу — 2:2. Відзначився Домагой Віга за збірну Хорватії та Маріо Фернандес за збірну РФ.

Доля матчу вирішилась у серії післяматчевих пенальті — Росія програла Хорватії з рахунком 3:4

Відтак Хорватія пройшла до півфіналу російського чемпіонату, де зіграє з командою Англії, яка раніше обіграла Щвецію з рахунком 2:0.