Жахлива трагедія на Київщині: швидка їхала на місце загибелі двох дівчат півгодини

Жахлива трагедія сталася в селі Глушки Білоцерківського району на Київщині, де на водоймі загинули дівчата віком 9 і 11 років.

Про це повідомляє ТСН.

Село оточене ставками, а просто попід городами тече маленька річка. Там старші діти обладнали «тарзанку», за допомогою якої можна було перестрибувати з берега на берег. Молодші дівчата сюди майже не ходили, але напередодні побігли на річку тихцем. Разом із Лізою та Лілією кататися на пішла їхня подружка Мар’яна, яка й стала єдиним свідком загибелі дівчат. Нині дитина в шоковому стані, спілкуватися з нею батьки та лікарі не дозволяють.

Обставини трагедії з її слів переповідають рідні та правоохоронці. З'ясувалося, що коли у воді опинилася Ліза, Лілія кинулася її рятувати, бо та не вміла плавати. Мар'яна побігла гукати на допомогу, але дівчат знайшли вже мертвими.

«Рятували самотужки. Мама прибігла і сестра її, спочатку її дитину знайшли, почали робити штучне дихання – не виходило», – розповів голова сільради Валерій Дубовий.

Лізу знайшли за півгодини, тоді ж на місце приїхала швидка, лікарі якої лише констатували смерть.

Для загиблих школярок у місцевій школі пролунав символічний останній дзвоник. Ховатимуть дівчаток у четвер: Лілю в Глушках, а Лізу на Рівненщині поруч з її батьком. 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram