В 24-у турі англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті», з українцем Олександром Зінченком в основному складі, обіграв «Ньюкасл» 3:1.

Український півзахисник Олександр Зінченко вперше вийшов у основному складі «Манчестер Сіті» в матчі АПЛ. Проти «Ньюкасла» він зіграв увесь поєдинок на позиції лівого захисника.

Щодо перебігу самого матчу, то в першому таймі «Ман Сіті» вивів вперед Агуеро. Після перерви Агуеро відзначився ще двічі. Гол престижу «Ньюкасла» в активі Мерфі. 3:1 – перемога «Ман Сіті».

«Манчестер Сіті» впевнено лідирує в АПЛ. Команда Хосепа Гвардіоли випереджає на 12 очок головного конкурента – «Манчестер Юнайтед».

В 24-у турі «Манчестер Юнайтед» обіграв на виїзді «Бернлі» 1:0. Гол на рахунку Марсьяля. «Челсі» розгромив на чужому полі «Брайтон» 4:0. Відзначились Азар (двічі), Вілліан, Мозес. «Арсенал» переміг «Крістал Пелас»  4:1.