У матчі шостого туру команда Юрія Вернидуба в Одесі поступилася підопічним Жозе Моурінью з рахунком 0:2.

Авторами голів на стадіоні «Чорноморець» стали екс-гравець донецького «Шахтаря» Генріх Мхітарян, який відзначився на 48-й хвилині, і Златан Ібрагімович, якому на 88-й хвилині асистував Поль Погба.

В іншому поєдинку групи А голландський «Феєноорд» програв турецькому «Фенербахче» - 0:1.

Підсумкове турнірне становище: «Фенербахче» - 13 очок, «Манчестер Юнайтед» - 12, «Феєноорд» - 7, «Зоря» - 2.

Жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА, куди з квартету А пробилися «Фенербахче» і «Манчестер Юнайтед», пройде найближчого понеділка, 12 грудня, у Ньоні (Швейцарія).

Ліга Європи. 6 тур

Група А

«Зоря» — «Манчестер Юнайтед» 0:2

Голи: Мхітарян, 48, Ібрагімович, 88

«Зоря»: Левченко — Опанасенко, Сіваков, Форстер, Сухоцький — Харатін (Гречишкін, 57), Чайковський — Караваєв, Любенович (Ліпартія, 72), Петряк — Безбородько (Бонавентура, 54)

«Манчестер Юнайтед»: Ромеро — Янг, Байллі, Рохо, Блінд — Еррера, Погба — Мата (Лінгард, 65), Руні (Феллаїні, 70), Мхітарян (Фосу-Менса, 85) — Ібрагімович

Попередження: Еррера, Байллі

Нагадаємо, раніше «Шахтар» вийшов у плей-офф Ліги Європи, здобувши шість перемог у шести матчах на груповому етапі.