Гендер – це гомосексуалізм - у Львові церква організувала ходу за традиційну сім’ю Оновлено ФОТОВІДЕО

«Гендер – це гомосексуалізм», - у Львові церква організувала ходу за традиційну сім’ю. Оновлено (ФОТО,ВІДЕО)

03.06.2018 15:02
Участь у ході взяла "секта Догнала"
Участь у ході взяла "секта Догнала"
Зображення 1 / 32 Використовуйте клавіші для перегляду
Сьогодні, 3 червня, у Львові в рамках Першого фестивалю на захист сімейних цінностей, відбулася хода вулицями міста. Представники релігійних організацій пройшли від площі Ринок до пам’ятника Андрею Шептицького.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Організатори акції,  яких підтримала Українська греко-католицька церква, наголосили, що не припустимо продавати традиційні сімейні цінності за кредити від МВФ.

«Сім’я – це дар Божий і ним не можна торгувати. Майбутнє наших дітей не можна продавати ні за кредити від МВФ, ні за якісь преференції від Заходу. Ми мусимо усвідомити, що майбутнє – це не товар», - зазначив один з організаторів акції.

Капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк зазначив, що сьогоднішню акцію підтримує апарат Львівської міської ради.

«Я хочу не говорити про сім’ю, а засвідчити про родину. Я – греко-католицький священник, я одружений і маю двох дітей та пишаюсь цим. Своїх дітей я виховую у гідності, щоб вони зрозуміли глибокі християнські цінності. Я не соромлюся Духа мудрості, який зійшов на нас разом з благодаттю», - сказав капелан Львівської міської ради о.Павло Дроздяк.

Заступниця голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук від імені Олега Синютки подякувала учасникам ходи за їхню позицію.

«Мати Тереза, щоб був мир на Землі, говорила: потрібно йти додому і любити свою сім’ю. Через родину Господь дає нам народження дива – нашу дитину. У сім’ї дитина набирається любові, ласки, щастя. Тоді це щастя репродукується у нашому суспільстві. Інша дитина, яка не мала того щастя, хоче забрати це у іншої родини та відійняти життя, що ми бачимо на Сході України. Родина, як говорив митрополит Шептицький, - це той місток, який передає нашу історію, віру, мову. Наша родина завжди була традиційна», - сказала чиновниця.

Після виступів учасники фестивалю рушили ходою, на чолі якої була «Свята сім’я». 

Варто зазначити, що до учасників ходи приєдналися члени «секти Догнала». Вони несли плакати: «Зупиніть впровадження гендеру та ювенальної юстиції», «Гендер=гомосексуалізм», «Гендер+ювенальна юстиція =геноцид народу».

Згодом організатори акції їхні дії назвали провокацією.

ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram