[media=125299,125300,125301,125302,125303,125304,125305]

За медалі і кубок Відкритого кубку Словаччини боролись більше двохсот спортсменок з 14 країн світу, передає власкор «Вголосу».

Українки вибороли практично всі нагороди вищого гатунку. Потішили киянки і львів'янки. Представниці ЦТДЮ (Центр творчості дітей та юнацтва «ГАЛИЧИНА» зі Львова (тренер Дуднікова Олена Олександрівна) вибороли 6 золотих і три срібних медалі.

В окремих видах першою була Дарія Свідницька (у віковій категорії до 9 років) і стала срібною призеркою в багатоборстві.

Софія Гутник отримала золото в окремих видах і перемогла в багатоборстві в віковій групі до 11 років.

Анастасія Кузнєцова з сріблом і золотом в окремих видах, стала переможницею в багатоборстві у віковій категорії до 13 років.

Присутній на змаганнях депутат Львівської міськради Андріян Гутник розповів, що це надзвичайне видовище і напружена боротьба.

Спостерігала за змаганнями і почесний гість турніру Ганна Безсонова (чемпіока світу і Європи).

Багато емоцій, хвилювань, розчарування збірниць Росії, радість господарок-словачок, яким вдалось «зачепитись» у деяких видах за п’єдестал, і заслужена радість перемог українок, там можна підсумувати змагання. Таким чином кубки зі Словаччини їдуть до України.