[media=169186,169187,169188,169189,169190,169191,169192,169193,169194]

Про це повідомляє власкор «Вголосу».

Нагадаємо, у першій грі Україна позмагалася з Німеччиною. Матч завершився з рахунком 2:0 на користь Німеччини.

Сьогодні сотні лучан прийшли у фан-зону «Територія футболу», що знаходиться у центрі міста, аби повболівати за українську команду на матчі з Північною Ірландією, який для неї став другим на «Євро-2016». Містяни взяли з собою футбольну атрибутику, декотрі одягли вишиванки та футболки збірної.

Лучани разом зі збірною виконували гімн України, хвилювались та сподівались на перемогу до останньої хвилини.

Коли рефері зафіксував кінець гри з рахунком 0:2 на користь ірландців, містяни не стримували обурення і вигукували: «В армію їх всіх!», «Забагато лишніх рухів!», «Та чому ж ви так граєте, як дівчата? Ви можете!» тощо, проте зазначали, що «синьо-жовті» грали на високому рівні та вболіватимуть за них на матчі з Польщею.

Варто додати, що на «Території футболу» працювала food-зона, а у перерві між грою відбувся розіграш подарунків від організаторів.

Як писав «Вголос», фан-зона діятиме щодня з 12 червня до 20 липня. Тут транслюватимуться не лише матчі чемпіонату, а й ігри плей-офф та відбуватиметься повтор найцікавіших ігор.