У Книгу рекордів України потрапили 24 львів'яни (ФОТО)

30.05.2016 16:39
Презентація книги «Національний реєстр рекордів України – 2016» у Львові, 30 травня 2016 року. Фото: Вголос
Презентація книги «Національний реєстр рекордів України – 2016» у Львові, 30 травня 2016 року. Фото: Вголос
Зображення 1 / 12 Використовуйте клавіші для перегляду
Книгу рекордів України 2016 року відкриває мешканець Львова Роман Магоцький, який вишив з бісеру найбільшу карту України. Загалом у це видання увійшло 400 рекордів, зареєстрованих в Україні, з них 24 – у Львові.

Про це повідомила керівник проекту Національний реєстр рекордів України Лана Вєтрова під час презентації у Львові книги «Національний реєстр рекордів України 2016», передає кореспондент «Вголосу».

«Ми раді презентувати цю книгу у Львові, адже саме представник цього міста цьогоріч відкриває Книгу рекордів України  це хлопець, який бісером вишив карту України. У Львові загалом маємо 24 рекорди, які стали досягненням України. Одним із найвизначніших я вважаю рекорд львівського тренера Національної команди параолімпійців Михайла Хусківадзе, який, утративши одну руку на війні, тренував своїх вихованців до 96 років. Тренер уже помер, тому нагороду отримуватиме його син»,  розповіла Лана Вєтрова.

У Національному реєстрі рекордів України зазначають, що до книги вносять і ті рекорди, які встановили на окупованих територіях Донбасу та Криму.

«У цій книзі є також рекорди, які встановили в зоні АТО та окупованому Криму. Щоправда, вони мають більш військових характер, але тільки минулого місяця в зону АТО ми виїжджали кілька разів», – додала Лана Вєтрова.

2016 року у Львові зареєстровано на 10 рекордів більше, ніж торік. Серед оригінальних рекордів львів’янам належить рекорд з найбільшої кількості зібраних вкладишів із жувальних гумок, найбільша пляшка фруктової наливки та найдовшого язика.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm