У Львові презентували виставку фотографій та особистих речей учасників Революції гідності (ФОТО)

12.12.2017 17:51
Зображення 1 / 17 Використовуйте клавіші для перегляду
У вівторок, 12 грудня, у львівському меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» презентували виставку «Особисті історії Революції Гідності». Вона висвітлює основні події Євромайдану крізь призму індивідуального досвіду його учасників.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

За словами завідувача інформаційно-освітнього відділу музею «Територія Терору» Анни Шиманської, світлини та речі, пов'язані з подіями Революції гідності, які представили на виставці, у музеї збирали протягом листопада. Зокрема, отримали понад тисячу фото від 35 авторів з різних куточків України.

«Здебільшого надіслані фото ілюструють події київського Майдану, хоча є і світлини, які висвітлюють те, що відбувалося на регіональних площах, зокрема у Львові, Сєвєродонецьку, - зазначила вона. – Також тут представлені каски, одяг, прапори та інші речі з Майдану».

Одна із авторок світлин, доцент Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького Мирослава Вовк зазначила: «Дуже важливо, аби ті люди, які не були на  Майдані, і ті, що ще не до кінця усвідомлюють важливість тих подій, нарешті усвідомили їх значимість. Адже смерть Небесної сотні не повинна бути марною».

Виставка працюватиме протягом 12-15 грудня. Надалі – щочетверга та щоп’ятниці з 10:00 до 18:00 год до 14 лютого. 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram