[media=160058,160059,160060,160061,160062,160063,160064,160065,160066,160067,160068,160069,160070,160071,160072]

Про це пише «Вголос».

Різдвяні свята для львівських вершників не лише привід вдосталь відпочити, але й присвятити чимало часу наполегливим тренуванням. Адже, вже традиційно на «Буревіснику» сезон змагань відкриває кінний турнір «Відкритий  чемпіонат ДЮСШ «Буревісник».  Різдво-2017». Впродовж трьох днів, з 19 по 21 січня, вихованці ДЮСШ з кінного спорту «Буревісник», кінноспортивного клубу «Вікторія», «Кайзервальд» виборювали призи у виїздці, двобортсві та подоланні перешкод (конкур).

Доволі вдало розпочав змагальний сезон, майстер спорту, вершник КСК «Вікторія» Дуля Юрій, адже він залишився абсолютним лідером у дисципліні «Двоборство» та зайняв всі призові місця. Третє місце Юрію приніс кінь Дайміо, друге – Капфіро, перше – Альфонс.

У дисципліні «Їзда 1.5. Діти» третє місце здобула Легендза Анжела, друге – Крампащик Соломія, перше – Лужецька Орися. «Особистий приз юнаки» - третьою залишилася Приходько Анастасія, другою – Жезло Олена, перше місце здобула – Іванчук Катерина.

У конкурі вершники  та їх коні мали подолати перешкоди висотою від 50 до 100 см. У дитячому конкурі у 50 см, третє місце здобула Бражнікова Катерина, друге – Руднікович Ія, перше - Максимець Анастасія. На маршруті, висотою перешкод 80 см, «Відкритий клас» третьою залишилася Пащак Вікторія, друга- Харченко Єлизавета, перше місце здобув Дуля Володимир. Маршрут 90 см «Відкритий клас» зуміли вдало подолати Дуля Юрій, який залишився третім, Григор’єва Єгенія була другою, Кондратенко Юрій - першим. Найвищий маршрут у 100 см вдало подолали найдосвідченіші вершники турніру, третім залишився Дуля Володимир, другим – Кондратенко Юрій, першим – Дуля Юрій.

Загалом на змаганнях розіграли 12 комплектів нагород. Змагання відбулися за підтримки президента Федерації кінного спорту Львівської області Віктора Доскіча. Окремі нагороди дістали діти, які минулого року здобули призові місця на всеукраїнських першостях з кінного спорту. Зокрема, кращими спортсменами 2016 року стали, срібний призер чемпіонату України з триборства серед юнаків у особистій першості – Думич Максим. Четвертий призер чемпіонату України з триборства серед юнаків в особистій першості Іванчук Катерина. Срібний призер чемпіонату України в складі збірної команди з виїздки серед дітей – Макарова Анастасія