Додаткова компенсація відсотків діятиме для клієнтів, що оформили інвестиційні кредити у рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» та створили робочі місця у Львівській області

Підприємці відтепер мають змогу знизити відсоток виплати за кредитом до 0%.

Така опція стала доступна клієнтам банку ПУМБ зі Львівщини, які оформили інвестиційні кредити у рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» та створили робочі місця у регіоні.

Це стало можливим завдяки спільній програмі, підписаній між банком, Фондом розвитку підприємництва та Львівською Обласною Державною Адміністрацією. 

Ініціатива покликана розширити можливості для малого та середнього бізнесу, підтримати регіональний розвиток підприємництва та сприяти збільшенню обсягів виробництва, експорту та імпортозаміщення, впровадженню інновацій та створенню робочих місць та підприємств в регіонах з метою повернення трудових мігрантів до регіонів України.

Нагадаємо, державна програма «Доступні кредити 5-7-9%», запроваджена за ініціативи Президента України та Прем'єр-Міністра України. Отримати бізнес-кредит за її умовами сьогодні можна під 0%, 3%, 5%, 7% і 9%.

ПУМБ посідає друге місце серед найактивніших банків-учасників програми, а обсяг виданих ним коштів на підтримку підприємництва вже сягнув 6,8 млрд грн.