У ліцеї «Гроно» провели навчання з надання домедичної допомоги.

«Наші вчителі, які пройшли навчання, дуже задоволені, вони отримали справді корисні навички. Інструктаж проводили спеціалісти з медицини катастроф. Окрім макету для серцево-легеневої реанімації було багато іншого обладнання та муляжів, озвучили обширний теоретичний матеріал», - розповіла директорка ліцею «Гроно», - депутатка ЛМР Наталія Сомик.

Такі навчання проводять постійно у різних комунальних закладах Львова. Про це розповіла завідувачка навчально-тренувального відділу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Людмила Гера:

«Навчали основ базової підтримки життя. Це перевірка ознак життя, визначення, чи в свідомості потерпіла людина, безпечне положення, серцево-легенева реанімація. Також навчали, як надавати домедичну допомогу людині, яка вдавилася, допога у випадку критичної кровотечі, травмах, опіках. Це саме домедична допомога, навички якої потрібні усім, її надають потерпілим до прибуття професійних медиків».

Окрім вчителів у навчаннях можуть взяти участь усі охочі львів'яни.

«Навчання з надання першої домедичної допомоги особливо актуальне в час війни. Зараз кожен має вміти рятувати життя або хоча б розуміти, які дії вчиняти у екстрених випадках», - наголосила депутатка Львівської міської ради від Європейської Солідарності Уляна Пак, яка також пройшла навчання з домедичної допомоги.

Читайте у «Вголос» сьогодні:

ІА "Вголос": НОВИНИ