У мерії Тернополя оцінили висновки експертів і визначили актуальну вартість проїзду в громадському транспорті, передає прес-служба міськради.

Рішенням виконкому затвердили нові тарифи на проїзд у міському громадському транспорті на основі отриманого висновку незалежного експерта, поданих розрахунків профільною депутатською комісією та розрахунків вартості проїзду місцевими громадськими активістами.

Як каже міський голова Сергій Надал, вартість проїзду у тролейбусах становитиме 5 гривень, незалежно від форми розрахунку, тобто як при оплаті "Картою тернополянина", електронним проїзним квитком, так і при готівковому розрахунку, а у маршрутних таксі й автобусах тариф — 6 гривень для усіх пасажирів як при безготівковому розрахунку, так і при сплаті готівкою.

"Нові єдині тарифи на проїзд у громадському транспорті Тернополя будуть впроваджені з 17 листопада та діятимуть до 20 грудня 2018 року, а з 20 грудня вступають у дію диференційовані тарифи, коли вартість оплати за проїзд готівкою чи будь-яким іншим способом, за винятком "Карти тернополянина", буде дорожчою, — наголошує Сергій Надал. — Метою цього є максимальне виведення з обігу готівки при розрахунку за проїзд і ведення чіткого обліку пасажирів".

Відповідно, вартість проїзду буде становити: з електронним персоніфікованим квитком "Картою тернополянина" у тролейбусі — 5 гривень, а для власників неперсоніфікованого проїзного квитка тривалого користування та при готівковому розрахунку — 6 гривень, у маршрутних таксі й автобусах вартість проїзду для власників персоніфікованої "Карти тернополянина" складе 6 гривень і 7 гривень при розрахунку будь-якою іншою формою оплати.

Сергій Надал закликає містян підтримати виведення з обігу готівку та в місячний термін до 20 грудня виготовити електронний персоніфікований квиток "Карту тернополянина".

ІА "Вголос": НОВИНИ