Україна та Сполучені Штати Америки використовуватимуть усі можливості для подальшого запобігання ескалації ситуації на кордоні з РФ.

Про це написав керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у Твіттері за результатами перемовин лідерів двох країн.

«Володимир Зеленський щойно поговорив з Джозефом Байденом. Зараз найголовніше – запобігти подальшій ескалації, і Україна та США будуть використовувати всі можливості для цього», - зазначив очільник ОП.

Єрмак подякував американським партнерам за підтримку українського суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Він також підкреслив, що частота контактів найвищого рівня України та США говорить про «безпрецедентну підтримку та повне взаєморозуміння».

Як «Вголос» повідомляв, у неділю о 22:00 за київським часом відбулася розмова лідерів України й США.

Байден підтримує принцип «нічого про Україну без України», а також територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Наступного тижня розпочнеться двосторонній діалог Росія-НАТО та ОБСЄ. Говоритимуть про стратегічну стабільність.

Попередньо, 30 грудня 2021 року відбулася телефонна розмова американського лідера з президентом Росії Володимиром Путіним, яка тривала менш як годину.

Зокрема, глава Білого дому попередив співрозмовника про запровадження масштабних санкцій економічного, фінансового та політичного плану в разі подальшої ескалації ситуації навколо України.

ІА "Вголос": НОВИНИ