Телеведучий В'ячеслав Соломка зараз є ведучим щоденної новинної програми на столичному телеканалі. Цьогоріч в січні його відсторонили від ефірів через скандал із «висміюванням» української мови.

Скандал з В'ячеславом Соломкою спалахнув минулого листопада. Ведучий оприлюднив у тіктоку відео, в якому порівнював нібито тоукраїнські слова та вислови з російськими аналогами. Втім, більшу частину цих слів ведучий вигадав сам: «залупівка – бабочка», «яйко-сподівайко – киндер-сюрприз», «цюцюрковий злодіяка – онанист», «пістрюн – член».

Після обурення у соціальних мережах представники телеканалу «Київ» заявили, що ЗМІ не має стосунку до появи цих відео. Їх створення та публікація у соціальних мережах - ініціатива виключно самого ведучого. Також, за словами представників телеканалу «Київ», В'ячеслав Соломка публічно вибачився за скоєне на своїй сторінці в фейсбуці. Проте журналістам не вдалось знайти публікації з вибаченнями у відкритому доступі. 


Як повідомляє видання «Детектор Медіа» з посиланням на пресслужбу телеканалу «Київ»,  Соломка повернувся в ефір іще взимку, до середини літа поточного року ведучий вів ранковий випуск ньюзруму, але пізніше був переведений на інший слот. Замість нього ранкову програму ведуть Сергій Одаренко та Марина Зедерко.