Виконавчий комітет Львівської міської ради систематично вчиняє дії, які містять ознаки кримінально протиправної діяльності посадових осіб, відповідальність за які передбачено Кримінальним кодексом України.

Про це на сторінці в соціальних мережах заявив заслужений юрист України, депутат Львівської міської ради Юрій Ломага.

Посадові особи Виконавчого комітету Львівської міської ради приймають рішення щодо наповнення статутних капіталів Комунальних підприємств, що утворені Львівською міською радою яка є їх власниками/засновниками.

«Наголошую, на жодному пленарному засіданні сесії Львівської міської ради 8-го скликання не розглядались питання щодо збільшення/зменшення та затвердження статутних капіталів комунальних підприємств утворених та що є у підпорядкуванні Львівської міської ради, а рішення щодо збільшення/зменшення та затвердження статутних капіталів комунальних підприємств утворених та що є у підпорядкуванні Львівської міської ради приймались посадовими особами Виконавчого комітету Львівської міської ради в порушення вище зазначених норм чинного законодавства України. Вищевикладене, дає мені обґрунтовані підстави стверджувати, міський голова Львова Андрій Садовий, керуюча справами виконавчого комітету Наталія Алексєєва та перший заступник міського голови Андрій Москаленко вчинили злочин, що передбачає стаття 364 Кримінального кодексу України. Таким чином чиновники зловживали владою та службовим становищем», - зазначив Юрій Ломага.

Різник звернувся до правоохоронних органів з вимогою розпочати досудове слідство за ознаками вчинення кримінального правопорушення – злочину, передбаченого статтею 364 Кримінального кодексу України, шляхом внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення (злочину) до Єдиного реєстру досудових розслідувань протягом 24 годин з моменту отримання цього звернення.

ІА "Вголос": НОВИНИ