У п’ятницю, 3 грудня, завершився чемпіонат світу з армреслінгу. Змагання відбувалися в Румунії.

Під час турніру спортсмени зі Львівської області зуміли вибороти п’ять нагород.

Про це «Вголос» дізнався в управлінні молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

«Срібло» у ваговій категорії 60 кілограмів серед незрячих виборола Анна Кушнір із Рави Руської (змагалася на праву руку). Серед молоді до 18 років друге місце посів Святослав Габрилей. Спортсмен змагався на праву руку у ваговій категорії до 65 кг.

У змаганнях на ліву та праву руку (вагова категорія до 50 кг) дві бронзові нагороди здобула Анна Гранатова. Роман Рудницький став срібним призером серед ветеранів (ліва рука, категорія 90 кг).

Варто зазначити, що усіх призерів із Львівської області тренує Богдан Іваницький.

Як писав «Вголос», львів’янка Анна Гранатова виборола «бронзу» на чемпіонаті світу з армреслінгу.