Михайло Романчук фінішував третім у шостому турі ISL (Міжнародної ліги плавання) в угорському Будапешті на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Як інформує Суспільне, український плавець з команди "Aqua Centurions" подолав дистанцію за 3:39.63. Перемогу здобув литовець Данас Рапсіс, який випередив Романчука більш ніж на 4 секунди.

До останнього українець боровся зі срібло з Феліксом Аубеком, але все-таки програв йому 0.25 секунди.

Результат 3:39.63 – новий рекорд України на дистанції 400 метрів вільним стилем. Михайло Романчук встановив новий рекорд України.

Він оновив свій власний рекорд, який був встановлений у 2016 році на етапі Кубка світу в Токіо. Тоді Михайло здолав дистанцію за 3:39.67.

Також Михайло Романчук є рекордсменом України у запливах вільним стилем на 800 та 1 500 метрів.

Результати шостого туру ISL на дистанції 400 метрів вільним стилем:

Данас Рапсіс (Energy Standart, Литва) – 3:35.49 секунди;

Фелікс Аубек (NY Breakers, Австрія) – 3:39.38;

Михайло Романчук (Aqua Centurions, Україна) – 3:39.63;

Александр Красних (Toronto Titans, Росія) – 3:42.02;

Луїс Альтамір Мело (Aqua Centurions, Бразилія) – 3,42.45.

Михайло Романчук (клуб Aqua Centurions) провів три матчі у сезоні 2020 року ISL. Раніше на змаганнях у Будапешті плавав на дистанціях 400 метрів вільним стилем – друге та перше місце, а також 400 метрів комплексом – п'яте (4:09.03).