Каратистки Катерина Крива та Галина Мельник стали найкращими спортсменками Львівської області в листопаді.

Голосування проводили члени виконкому відділення НОК України, а також члени колегії управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Про це «Вголос» дізнався в пресслужбі Львівської обласної державної адміністрації.

В останній місяць осені Крива та Мельник представляли нашу державу на чемпіонаті світу. Обидві спортсменки вибороли бронзові медалі.

Галина Мельник виступала у ваговій категорії 68 кілограмів, а Катерина Крива – до 50 кг. За «бронзу» каратисти отримають по 15 тисяч гривень.

Спортсменки потрапили до топ-10 світового рейтингу найсильніших каратистом. Мельник посіла сьому позицію, а Крива – дев’яту.

Варто зазначити, що у жовтні найкращою на Львівщині стала 18-річна Олександра Хоменець. На Чемпіонаті світу з вільної боротьби вона здобула бронзу.

Як писав «Вголос», львівський спортсмен Юрій Семко став переможцем чемпіонату України зі снукеру.

Також ми повідомляли, що на чемпіонаті України з плавання львівські спортсмени виграли «золоті» медалі.