Про це повідомили у Львівській міській раді.

Мирослав Напирало – уродженець села Острів Львівської області.

Навчався у Червоноградській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Червоноградської міської ради Львівської області. Згодом заочно здобув вищу освіту. Спершу працював електриком, згодом – у будівельній сфері. За словами близьких, був майстром на всі руки і всьому навчився самостійно. Захоплювався автомобілями. Впродовж свого життя змінив кілька місць проживання, зокрема, жив у Львові, Маріуполі та Рівному.

З весни 2024 року добровольцем став на захист України від загарбників до складу 225 окремого штурмового батальйону Сухопутних військ ЗСУ. Виконував бойові завдання на Харківщині та на Курщині.

У Мирослава Напирала залишилися сестра та двоє племінників. Йому було 42 роки.

Олександр Волотовський (Їжак) – уродженець міста Джанкой (АР Крим)

Здобув професійно-технічну освіту за професією слюсаря. Впродовж останнього періоду працював у будівельній сфері у місті Києві.

Із початком повномасштабного вторгнення РФ став на оборону держави від російських окупантів. Виконував бойові завдання із відсічі російської агресії у лавах 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. Загинув 29 серпня 2024 року внаслідок поранення, отриманого у бою з ворогом.

У Олександра Волотовського залишилися знайомі, товариші та побратими. Йому було 36 років. 

Відтак прощання та чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові, а близько 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Далі захисників поховають на Личаківському кладовищі.

ІА "Вголос": НОВИНИ