Реклама

З питань розміщення реклами на ресурсах медіа-холдингу «Вголос» звертатися:

тел.: +38(067)726-58-93
[email protected]

 

Вимоги до банерів.

  1. Формат: Portable Network Graphics ( PNG ), Joint Photographic Experts Group ( JPEG ),  Graphics Interchange Format ( GIF ), Adobe Flash ( SWF ).
  2. Розміри ( геометричні ) мають відповідати передбаченому на сайті розміру для відповідного місця розташування ( в пікселях: 728х90, 300х250, 240х350 ).
  3. Розміри ( вага ) не мають перевищувати 40 KБ.
  4. Частота кадрів відтворення у анімованих банерів не має перевищувати 30 кадрів/сек.
  5. Посилання ( при необхідності ) для банерів формату Flash повинні бути інтегровані в банери та відкриватись тільки в новому вікні.
  6. Посилання ( при необхідності ) та альтернативні тексти ( обов’язково ) для форматів PNG, JPEG, GIF повинні бути надані разом з файлами банерів.
  7. Банери, в якомих присутнє аудіо відтворення, повинні мати можливість відключати його та бажано мати можливість регулювати гучність.
  8. Банери не повинні використовувати більше 35% ресурсів процесора Celeron 1,5ГГц, при максимальному навантажені — не більше 60%.
  9. Заборонено використовувати ненормативну лексику ( нецензурні слова ); неєтичний та той, що порушує чинне законодавство вміст; завідомо неправдиву інформацію; скрипти, які самовільно відкривають посилання.
  10. Назви файлів банерів мають відповідати змісту ( темі ) банерів, відрізнятись від назв інших банерів, бути логічними та лаконічними; містити тільки латинські літери, цифри, знаки підкреслення та дефіси; відповідати формату прийнятому стандарту назви файлу ( назва.розширення ).

Ми залишаємо за собою право міняти вимоги до банерів та відмовити в розміщенні банерів якщо вважатимемо, що банер непристойний, ображає честь та гідність, розпалює ворожнечу, дискримінує, тощо.

ІА "Вголос": НОВИНИ