Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, передає прес-служба РНБО.
Зокрема, згідно з прогнозами уряду, ВВП України у 2019 році має скласти 3,94 трильйони гривень.
«Дохідна частина оборонного бюджету повинна формуватися виключно з реальних обґрунтованих надходжень», — заявив Турчинов.
Серед пріоритетних напрямів фінансування — розробка та закупівля високоточного ракетного та артилерійського озброєння, броньованої техніки, боєприпасів тощо. Крім цього, планується посилити системи протиповітряної оборони, безпеку держави у кібер-просторі та облаштувати дослідно-випробувальні полігони для випробувань ракет та боєприпасів.
«Одним з важливих пріоритетних завдань оборонного бюджету є реалізація соціальних гарантій військовослужбовців, насамперед підвищення їх грошового забезпечення, що необхідно для збереження професійного ядра Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших силових структур», — додав Турчинов.
ІА "Вголос": НОВИНИ