Про це повідомляє видання «ForUm».
«1 червня у штаб-квартирі УЄФА в Ньоні (Швейцарія) відбулася зустріч з паном Калленом. У відповідь на мій лист, датований 1 червня, він у той же день написав листа на ім'я віце-прем'єра Бориса Колеснікова. Наша розмова стосувалася проблеми жорстокого варварського середньовічного знищення бездомних тварин в Україні, використання пересувних крематоріїв в Лисичанську, Маріуполі та інших містах. Багато уваги приділили ситуації з Київським зоопарком », - розповіла президент міжнародного товариства захисту тварин« SOS »Тамара Тарнавська на прес-конференції.
У зверненні до віце-прем'єра Каллен, зокрема, зазначив, що «УЄФА не підтримує жорстоких методів знищення бездомних тварин і ніколи не заохочувала представників української влади до застосування таких методів».
Тарнавська також передала позицію директора УЄФА з питань Євро-2012 у зв'язку з численними петиціями і повідомленнями про ситуацію з бездомними тваринами в Україні, які отримує штаб-квартира УЄФА: «До них щоденно з усього світу приходять листи про ситуацію в Україні. Це ставить під загрозу репутацію УЄФА, шкодить авторитету організації», - повідомляє «Інтерфакс-Україна».
Президент товариства «SOS» підкреслила, що в листі Каллен просить Колеснікова зустрітися з нею «для вироблення позиції щодо подальших дій». «Минув тиждень, але запрошення з боку віце-прем'єра поки що немає», - сказала вона.
Крім того, за її словами, існує загроза бойкотування приїзду іноземних фанів в Україну на Євро-2012: «Зараз відкрилися три сайти - два у Франції, один у Швейцарії, які починають роботу на заклик до проведення бойкоту Євро-2012 в Україні. На сайтах планується розмістити звернення щодо бойкоту до турагентствам, футболістам, посадовим особам, політикам і, природно, УЄФА з тим, щоб просто бойкотувати приїзд в Україну ».
«Ці сайти зроблять свою негативну роботу - однозначно!», - Підсумувала захисник тварин.
Вона також уточнила, що УЄФА періодично направляв мерам приймаючих міст листи з проханням розібратися з ситуацією щодо бездомних тварин, але у відповідь лише звучало, що «в Україні діє закон про захист тварин».
Як повідомляв Вголос, 30 вересня 2009 року Львівська міська рада затвердила програму регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Львові на 2009-2014 роки. Програмою передбачено такі заходи: збільшити кількість притулків та міні-притулків для безпритульних тварин, підтримання функціонування існуючих; виконання заходів з відлову, стерилізації, щеплення, профілактичних обробок безпритульних тварин; розробка та впровадження системи обліку, реєстрації та ідентифікації безпритульних тварин.
На виконання програми планується виділити з міського бюджету 1,35 млн. грн.
Завдяки цьому за 8-10 років кількість бродячих собак у Львові планують скоротити до 3-5 тисяч.
ІА "Вголос": НОВИНИ