ЛЬВІВ, 6 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. – Депутат Львівської облради від БЮТ Остап Козак пропонує відзначити 90-у річницю ЗУНР відкриттям Музею національно-визвольної боротьби.

З такою пропозицією він виступив на засіданні сесії ЛОР сьогодні.

«Таку річницю треба відзначити гідно, бо вона стається не кожного року. Є нагода відкрити Музей національно-визвольної боротьби на вул. Лисенка, 23а», - сказав він.

Депутат звернувся до Кмітя з проханням взяти під особистий контроль фінансування цього об’єкту і відкрити його до річниці ЗУНР 1 листопада.

Нагадаємо, що у 2004 році Львівська обласна рада прийняла рішення про створення музею і виділила для цього 850 тис. грн.

Після цього Львівський міськвиконком виділив для музею приміщення на вул. Лисенка, 23а, яке в той час перебувало у аварійному стані.

У 2007 році 850 тис. з рахунку львівського обласного УКБ перераховано на рахунок львівського міського УКБ. Виконавцем робіт стає ЗАТ «Львіврестраврація», яке перемогло тендер ще тоді, коли замовником робіт було обласне УКБ. Підприємство повністю освоює ці кошти.

З того часу Львівська міська рада взагалі не фінансувала ремонті роботи, заборгувавши при цьому 186 тис. грн. ЗАТ «Львіврестраврація» за виконані роботи.


ІА "Вголос": НОВИНИ