Не відбулося головного - створення їх ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ, оскільки самі громади не були створені!!!  Вся аргументація та агітація за існуючі органи місцевого самоврядування - від лукавого. Насправді жоден нинішній політик - "важковаговик", а тим паче олігарх, не є зацікавленим щоби було реалізоване ПРИРОДНЕ НАРОДОВЛАДДЯ. 

 

Сьогодні всі лише маніпулюють термінами навколо розширення повноважень громад, але ніхто не пропонує діяти згідно Конституції та Європейської Хартії місцевого самоврядування, в якій мова йде однозначно про громади! (У нашому перекладі Хартії свідомо чи несвідомо відбулася підміна понять - громади стали ОМС)

 

Тому, за основу реформ, а по суті перезавантажені системи влади, пропоную взяти принцип "Природного Народовладдя через створення територіальних громад". 

 

Що цей принцип дає політичній силі, котра його зробить наріжним у своїй Програмі? 

 

1. Створення надпотужного мему. 

Ставить перед суспільством унікальну, буквально планетарного масштабу, мету. Це свого роду "неомесіанство" українського народу. Лише мережева організація кращих представників громад здатна протистояти кланово-олігархічним пірамідальним структурам. 

 

2. Ідея територіальних громад, у якості повноправних господарів та власників, чітко відповідає 142-ї статті Конституції: "Матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, а також об'єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад." А "місцевим самоврядуванням", тобто його основою, однозначно є тільки ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ, тому що саме вони створюють ОМС. І це не обов'язково ті "органи" які є сьогодні. І точно не з тими повноваженнями!

 

3. Територіальні громади-юрособи, власники землі та майна, у природній спосіб формують як "надбудову" (асоціації, укрупнення, делегування повноважень) так і  свої бюджети, але вже принципово на іншій основі.

 

4. Реалізує один з основних демократичних принципів, закріплених у "Європейській Хартії". Це ознака справжньої, позитивної "європейськості", котра, якщо буде таке ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ НАРОДУ, стане основою рівноправного членства в ЄС, але, на даному етапі, не викличе "відторгнення" зомбованих "русскім міром" південно-східних регіонів України.

 

5. Більше того, відновлення народовладдя, як стратегічна мета (один із стратегічних планів) просто стає об'єднавчим символом Сходу та Заходу, котрий сьогодні є життєво важливим. Ескалація ненависті та протистояння призведуть до великої біди. ПРИРОДНЕ НАРОДОВЛАДДЯ має стати справді ВСЕУКРАЇНСЬКОЮ ідеєю. Українською по духу (вічевий устрій, пряма козацька демократія, позитивізм та миролюбство), а не за формальними ознаками "українськості". 

 

6. Апеляція до взірця успішних та багатих європейських держав. Скажімо до Швейцарії, з її двадцятьма Кантонами, кожен з яких має свою Конституцію та Парламент, прямим голосуванням в територіальних громадах (віче!) та чотирма(!) державними мовами! Тобто, наглядна ілюстрація надуманості тих проблем які сьогодні роздуті "старими" політиками  - федералізації та двомовності...

 

7. Принципова відмінність від інших партій, які своєю "роз'єднавчою" риторикою довели країну до межі громадянської війни та втрати суверенітету. 

 

Символ нової політичної сили - ДЕРЕВО. Коріння - територіальні громади, які через своїх представників (стовбур), формують систему державної влади (крону).

 

ІА "Вголос": НОВИНИ