20 січня двоє молодих учасників АТО скоїли жахливі самогубства.
Воїнам було 24 і 25 років. Один з них вкоротив собі віку у Києві, інший - у Луцьку.
Як повідомляє психолог Олена Звєрєва у «Фейсбуці», у Луцьку наклав на себе руки 24-річний Сергій Денисюк.
«Горе не описується словами! Ми маємо важку втрату! Воїн, Друг, Людина, який заслуговував бути щасливим і успішним, рятував від лиха багатьох побратимів - без оплати і подяк, але війна не відпустила, вкоротив собі віку. Болить жахливо! Обіймаю востаннє», - написала Олена Звєрєва.
Також скоїв самогубство у приміщенні Центральної виборчої комісії у Києві, на площі Лесі Українки, 1, ще один військовий, якому було 25 років.
Працівник Управління державної охорони України, як повідомили у відомстві, який чергував у ЦВК, близько 18:00 застрелився з табельної зброї. Від отриманого поранення військовослужбовець загинув на місці.
Причини самогубства невідомі.
Як писав «Вголос», Залишив передсмертну записку: на Волині у будинку батьків скоїв самогубство АТОвець (фото).
ІА "Вголос": НОВИНИ