У середу, 8 травня, новообраний Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд. Про це повідомляє прес-служба Зеленського.
На зустрічі в Києві сторони обговорили мінський формат врегулювання війни на Донбасі та боротьбу з корупцією в Україні.
Зеленський наголосив, що говорити про боротьбу з корупцією не варто, потрібно її перемагати. Фріланд підтримала новообраного Главу Держави та заявила, що Канада підтримуватиме Україну на міжнародній арені.
На завершення Володимир Зеленський додав, що Україна має шанс припинити бойові дії на Донбасі та повернути тимчасово окуповану територію.
Напередодні новообраний Президент зустрівся з олігархом Пінчуком.
Нагадаємо, європейський комісар із питань європейської політики сусідства Йоганнес Ган вважає, що виборці дали Володимиру Зеленському мандат на боротьбу з корупцією та «деолігархізацію».
ІА "Вголос": НОВИНИ