Про це повідомляє «Радіо Свобода».
У списку опинилися заступники міністра оборони Росії Дмитро Булгаков та Юрій Садовенко, перший заступник глави Генштабу Микола Богдановський і командувач Сухопутними військами Олег Салюков. Що стосується підприємств, то мова йде про «Долгопрудненське науково-виробниче підприємство», Машинобудівний завод імені Калініна, Митищинський машинобудівний завод, НДІ приладобудування імені Тихомирова і Морський науково-дослідний інститут радіоелектроніки.
У заяві міністра закордонних справ Канади Джона Берда підкреслюється, що черговий пакет економічних санкцій і санкцій, що передбачають заборону на в'їзд для приватних осіб, пов'язаний з діями Москви, які свідчать, що агресія на сході України триває.
«Наприклад, сьогодні ми дізналися про те, що президент Путін розпорядився про нарощування військ у Криму, ми не бачимо жодного доказу позитивних змін після закликів до уряду Путіна зупинити підтримку збройних формувань, причетних до насильства», - підкреслив Джон Берд.
Одночасно глава канадського зовнішньополітичного відомства повідомив про відправку на Україну понад 300 спостерігачів, серед яких 12 законодавців, щоб відслідковувати ситуацію на майбутніх у цій країні парламентських виборах.
Нагадаємо, 12 вересня вступив у дію новий пакет санкцій Євросоюзу та США проти Росії, який був погоджений 8 вересня.
Нові санкції ЄС торкнулися 9 компаній оборонного комплексу, у тому числі концернів «Оборонпром», «Об'єднаної авіабудівельної корпорації» і «Уралвагонзавод».
У переліку санкцій, які Євросоюз офіційно ввів проти Росії, є 24 особи – росіяни та терористи, яким заборонили в'їзд на територію країн ЄС, а також «заморозили» всі їхні активи в Європі. Таким чином, у список осіб, проти яких було запроваджено санкції Євросоюзу, тепер вже фігурує 119 прізвищ.
США включили в санкційні списки найбільший банк країни – «Сбербанк», та енергетичні компанії: «Газпром», «ЛУКОЙЛ», «Сургутнафтогаз», «Транснефть», «Газпром нафта», а також п'ять оборонних і високотехнологічних держкорпорацій.
ІА "Вголос": НОВИНИ