Львівська обласна організація партії ВО „Батьківщина" вважає Президента України Віктора Ющенка зрадником і закликає гуртуватись навколо лідера БЮТ Юлії Тимошенко.

Про це йдеться у заяві ЛОО ВО „Батьківщина", розповсюдженій сьогодні.

Подаємо повний текст заяви:

На останніх президентських виборах партійці «Батьківщини» закликали український народ, самі голосувати за Віктора Ющенка, вбачаючи у ньому українського патріота, людину далекоглядну, рішучу, здатну вивести Україну з багаторічного кравчуко-кучмівського безталання на битий шлях цивілізаційного розвитку.

Ми всі повірили народному кандидату у Президенти ще й тому, що він пред'явив нам серйозну програму розбудови демократичної України, обіцяв, що бандити, які розікрали рідну країну і цинічною неправдою йшли до влади, сидітимуть у в'язницях. Однак, як нерідко трапляється у нашій історії, слова високого достойника розійшлися з ділом.

Президент за час перебування на посаді своїми угодовськими діями та меморандумами не лише не відправив на смітник історії, а підняв з політичного забуття кримінально-бізнесову верхівку. Замість того, щоб заприсяжити до державного будівництва фахівців і патріотів, він пороздавав посадові крісла кумам, приятелям, знайомим - для нього «любим друзям», а для народу - невігласам і нікчемним радникам там, де йшлося не про власну кишеню, а громадську казну.
І ось чергова зрада: ми, члени партії «Батьківщина» уважаємо, що в ніч з 2 по 3 серпня 2006 року сталося зрада національних інтересів України. З дивною послідовністю Президент Ющенко в черговий раз підтвердив, що не є самодостатньою політичною фігурою, здатною в критичний для держави момент приймати доленосні рішення. Він здався на милість саме кримінально-олігархічним силам як з оточення Януковича-Ахметова, так із оточення Президента. Немічними і запізнілими були намагання лише невеликої частини членів політичного блоку «Наша Україна» вплинути на свого почесного голову, який завів їх на місце тієї політичної сили, яку сам вивів із небуття. А тим часом перипетії обговорення Віктора Ющенка з лідерами партій і парламентських фракцій доленосних питань української держави неоднозначно засвідчили, що для Глави держави не складеться конструктивна праця з нинішнім складом Верховної Ради тому, що цілі так званої антикризової, а насправді антинародної коаліції категорично не співпадають з його програмними засадами. А оскільки підписання Універсалу не має жодної правової сили, то відтепер кожен день від Парламенту слід чекати ревізії зовнішньополітичного і внутрішньополітичного курсу держави. Перемовини Президента з "коаліціянтами" також засвідчили той сумний факт, то їхні інтереси знаходяться не в Україні, а в Москві.

Виходячи з цього львівські партійці "Батьківщини" заявляють про своє категоричне несприйняття дій Президента України щодо подання кандидатури Прем'єр міністра і про намір активно, всіма конституційними засобами боротися проти зрадників України, у яких би вони високо посадових кріслах не сиділи. У цій боротьбі ми висловлюємо довіру нашому лідеру Юлії Тимошенко і ще тісніше гуртуємося навколо цієї принципової, послідовної і авторитетної у світі політичної фігури.

Закликаємо всі політичні сили Львівщин підтримати нашу позицію і в ці дні чесно та відверто висловити свої думки, щодо тривожної політичної ситуації в Україні, дати принципову оцінку її творцямі стати на захист суверенітету України.
Справедливість є, за неї варто боротися!"

Вчора Президент України Віктор Ющенко після тривалих переговорів з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем та лідером СПУ Олександром Морозом заявив, що подасть кандидатуру Януковича на посаду прем'єра за умови підписання унівесралу національної єдності. Мороз та Янукович погодились з цим.

Прес тайм

ІА "Вголос": НОВИНИ