Він зазначив, що станом сьогодні на Львівщині 263 місцевих бюджети було виконано лише на 85%.

«Невиконання 15% вимагає аналізу і перегляду прийнятих бюджетів. Це означає, що бюджети прийняті з профіцитом і, якщо не втрутиться держава і не дасть додаткового ресурсу, то платежі податкової частини будуть проблематичні», - сказав Валерій П‘ятак.

Голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик розповів, що є вже перша відповідь від Верховної Ради.

«Якщо говорити про кошти на заробітну плату, то ця сума складала більше 70 млн. грн. і є вже відповідь на звернення ЛОР. Нам написали, що пропонують цей лист відправлять в Міністерство фінансів для детального розгляду.  Ця відповідь, на мій погляд, є досить песимістичною для нас», - сказав Ярослав Качмарик.

Він додав, що «тривожним дзвіночком» для влади має стати і те, що податкові надходження на Львівщині виконані лише на 97%.

«Середня заробітна плата на Львівщині у грудні 2010 року була 2252 гривні, а в березні вона склала 2158 грн. Не дивлячись на те, що на рівні держави ми маємо зростання номінальної заробітної плати, дійсність каже дещо інакше. В даній ситуації зменшення середньої заробітної плати в нас є дуже тривожним дзвінком і над цим треба працювати», - сказав Ярослав Качмарик.

ІА "Вголос": НОВИНИ