ЛЬВІВ, 4 ЛЮТОГО, PRESSTIME.COM.UA. — Сьогодні в усіх школах Львова оголосили карантин у зв’язку з перевищенням епідеміологічного порогу захворювання на грип.
Про це повідомили начальник управління освіти Львівської міськради Надія Оксенчук та завідувач епідвідділу Львівської міської санепідстанції Вікторія Нижник під час прес-конференції сьогодні.
«Стосовно школярів (7-14 років), станом на 31 січня було перевищення епідпорогу в 1,8 рази. Карантинні заходи вводяться при перевищенні епідпорогу у 1,5 рази. На сьогодні ситуація ще гірша. Перевищення епідпорогу по школярах є в 3 рази. Крім того, стосовно дітей дошкільного віку перевищення у 1,5 рази», повідомила Нижник..
З її слів, загальна інфекційна захворюваність перевищена на 25%.
Так, за останні дні січня зафіксували понад тисячу випадків захворювання школярів; загалом у місті нараховували понад 4,5 тис. хворих на грип.
За словами Оксенчук, «відпрацювання уроків у школах буде залежно від того, скільки триватиме карантин». Попередньо карантин оголосили на тиждень часу, додала вона.
Профілактичні щеплення від грипу у Львові зробили близько 6 тис. осіб.
ІА "Вголос": НОВИНИ